05.01

05.01.2024 – godz. 17 i 20 – Leszno Aula WSH im.S. Leszczyńskiego

godz. 17 i 20 – Leszno Aula WSH im.S. Leszczyńskiego
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

06.01

06.01.2024 – godz. 19.00 Warszawa Scena Relax

godz. 19.00 Warszawa Scena Relax
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

07.01

07.01.2024 – godz. 16 i 19.15 Łomża Sala Koncertowa Filharmonii Kameralnej

godz. 16 i 19.15 Łomża Sala Koncertowa Filharmonii Kameralnej
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

16.02

Ostrowiec Świętokrzyski Centrum Tradycji Hutnictwa, godz. 17.00 i 19.00

Ostrowiec Świętokrzyski Centrum Tradycji Hutnictwa, godz. 17.00 i 19.00
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

17.02

Kraków Kino Kijów, godz. 16.00 i 19.00

Kraków Kino Kijów, godz. 16.00 i 19.00
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

18.02

18.02.2024 – godz. 15.30 i 18.30 Kłodzko Kłodzki Ośrodek Kultury

godz. 15.30 i 18.30 Kłodzko Kłodzki Ośrodek Kultury
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

15.03

15.03.2024 – godz.18.30 Chełm Chełmski Dom Kultury

godz.18.30 Chełm Chełmski Dom Kultury
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

16.03

16.03.2024 – godz. 16 i 19 JASŁO, Jaselski Dom Kultury

godz. 16 i 19 JASŁO, Jaselski Dom Kultury
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

17.03

17.03.2024 – godz. 16 i 19 Oświęcim Oświęcimskie Centrum Kultury

godz. 16 i 19 Oświęcim Oświęcimskie Centrum Kultury
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

12.04

12.04.2024 – godz.17.00 i 20.15 WOLBROM Dom Kultury w Wolbromiu

godz.17.00 i 20.15 WOLBROM  Dom Kultury w Wolbromiu
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

13.04

13.04.2024 – Cieszyn, Teatr im. A.Mickiewicza, godz. 18.00

Cieszyn, Teatr im. A.Mickiewicza, godz. 18.00
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

14.04

14.04.2024 – godz. 16 i 19 Bielsko-Biała Bielskie Centrum Kultury

godz. 16 i 19 Bielsko-Biała Bielskie Centrum Kultury
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

10.05

10.05.2024 – Białystok Kino Forum, godz. 17.00 i 20.15

Białystok Kino Forum, godz. 17.00 i 20.15
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

11.05

11.05.2024 – Poznań

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

12.05

12.05.2024 – Gdańsk Scena Teatralna NOT, godz. 16.00 i 19.15

Gdańsk Scena Teatralna NOT, godz. 16.00 i 19.15
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

14.06

14.06.2024 –

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

15.06

15.06.2024 – Warszawa Scena Relax, godz. 16.00 i 19.00

Warszawa Scena Relax, godz. 16.00 i 19.00
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

16.06

16.06.2024 –

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

13.09

13.09.2024 –

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

14.09

14.09.2024 –

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

15.09

15.09.2024 – Kraków

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Marek Kaliszuk

11.10

11.10.2024 – Kielce

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

12.10

12.10.2024 – Stalowa Wola Miejski Dom Kultury, godz. 16.00 i 19.30

Stalowa Wola Miejski Dom Kultury, godz. 16.00 i 19.30
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

13.10

13.10.2024 – Przemyśl Centrum Kulturalne w Przemyślu, godz. 16.00 i 19.00

Przemyśl Centrum Kulturalne w Przemyślu, godz. 16.00 i 19.00
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

15.11

15.11.2024 – godz. 18.30 Warszawa Dom Kultury Świt

godz. 18.30 Warszawa Dom Kultury Świt
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

16.11

16.11.2024 – godz. 16 I 19 Grudziądz Centrum Kultury Teatr

godz. 16 I 19 Grudziądz Centrum Kultury Teatr
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

17.11

17.11.2024 – Olsztyn

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Wiktoria Gąsiewska, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

06.12

06.12.2024 –

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

07.12

07.12.2024 – Ostrów Wlkp. Ostrowskie Centrum Kultury, godz. 16.00 i 19.15

Ostrów Wlkp. Ostrowskie Centrum Kultury, godz. 16.00 i 19.15
Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

08.12

08.12.2024 –

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Tomasz Bednarek, Paweł Góral

TOP