Katarzyna Skrzynecka

Irena – Urocza, seksowna, niemal 50-letnia rozwódka, szykuje się do uroczystego ślubu z szanowanym milionerem.

Od niedawna pracuje w prężnie rozwijającej się firmie internetowej.

Za swego pierwszego męża (Alka) wyszła jeszcze na studiach, z miłości,

jednak okazał się on niezaradnym  życiowo, utopijnym marzycielem, który wielokrotnie wpędzał rodzinę w finansowe tarapaty. Zmęczona i sfrustrowana postanowiła od niego odejść, choć w głębi ducha wciąż go kocha. Po rozwodzie postanowiła zmienić swoje życie i rozpoczęła nową pracę, w której jest ceniona.

Zaprzyjaźniła się ze swoją nową szefową i koleżanką z pracy, które niewiele wiedzą o jej wcześniejszym życiu. Starannie wybrała sobie  nowego partnera, - przystojnego, bardzo zamożnego biznesmena, którego

darzy przyjaźnią i zaufaniem, wierząc, że nareszcie zapewni jej spokojne, wygodne życie.

BIOGRAFIA

Aktorka i Wokalistka. Absolwentka Wydziału Fortepianu i Wokalistyki Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutowała jako nastolatka rolą w filmie „Pewnego letniego dnia” ( 1985 ).

W 1990 roku jako wokalistka zwyciężyła Konkurs Debiutów na Festiwalu w Opolu. Laureatka prestiżowej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszej młodej Aktorki. W 2016 roku nagrodzona Tytułem Najlepszej Polskiej Aktorki Teatralnej.

Ma na swoim koncie wiele głównych ról teatralnych, filmowych i serialowych. Z sukcesem grała również główne bohaterki w spektaklach musicalowych: „ Metro”, „ Cyrano de Bergerac", „Miss Saygon", „Chicago” oraz „Stepping Out". Przez ponad 6 lat wspólnie z Piotrem Gąsowskim prowadziła słynne show „Taniec z Gwiazdami" w TVN.
Od 2005 roku związana z uwielbianym przez Telewidzów show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Telewizji Polsat. Najpierw jako Zwyciężczyni programu, a przez kolejne lata jako jego Jurorka.

Wydała 6 autorskich albumów płytowych: „Pół Księżyca", „Oszaleli Anieli",”Kameleo", „Moja Kolekcja", „KOA" oraz „For Tea".Młodszej Widowni znana z ról dubbingowych w animowanych superprodukcjach: „Piękna i Bestia" (Bella), „Alladyn” (Jasmina), „Anastazja"oraz „Król Lew". Z powodzeniem łączy zawód Aktorki i Wokalistki. Ceniona przez Publiczność za swoją neutralność i poczucie humoru.

TOP